Održan prvi jesenski Ekološki sajam Opatija
Ekološki sajam Opatija je protekle subote, 13.10.2018., predstavio najbolje proizvode lokalnih i regionalnih OPG-ova i pritom oduševio posjetitelje. Prvi jesenski Ekološki sajam Opatija okupio je mnogo posjetitelja koji su, od 8 do 14 sati ispred opatijske tržnice – Mrkata, imali priliku napuniti svoje “eko košarice” ukusnim, zdravim i zaista korisnim proizvodima i to tijekom prekrasnog i sunčanog subotnjeg jutra.


