Eko sajam na 7. Danima Ičića
Lijepo vrijeme bilo je naklonjeno organizatorima 7. Dana Ičića, kao i ekološkim proizvođačima koji su doprinijeli dobroj atmosferi među posjetiteljima. Udruga Žmergo odazvala se interesu organizatora manifestacije te je obogatila program s organizacijom već prepoznatog Ekološkog sajma u lučici Ičići.

U sklopu 6. Ekološkog sajma Opatija, u subotu, 22. kolovoza, opatijcima i posjetiteljima Opatije Udruga Žmergo organizira drugu ovogodišnju eko tržnicu. Na prostoru ispred opatijske tržnice Mrkat od 8 do 14 sati izlagači će ponuditi ekološki certificirane proizvode. Svatko će pronaći nešto za sebe, a cilj ove manifestacije je približiti građanima održivi način razmišljanja i djelovanje, ali i same eko proizvode te ih upoznati s konceptom ruralnog razvoja. Ovim putem povećat će se dostupnost eko proizvoda građanima Opatije, ali i dati podrška malim proizvođačima u njihovom radu.
U prvim predblagdanskim danima,